Про Компанію

Norsu — це торгова марка, що належить ТОВ «Кондитерська фабрика «СХІДНІ ЛАСОЩІ». Компанія заснована в 2008 році і відтоді активно продає свою продукцію. Фабриці також належать торгові марки «Bonday» і «Сонечко». Продукцію під марками «Лига вкусов» і «Папа Снек» підприємство випускає тільки для низки клієнтів за замовленням. У 2017 році на етикетках продукції ТОВ «Кондитерська фабрика «СХІДНІ ЛАСОЩІ» з’явилася нова назва — Norsu. Під торговою маркою Norsu реалізується широка лінійка кондитерських виробів (халва, вафлі, цукерки і печиво) як в Україні, так і за кордоном. Левова частка експорту — країни Європейського Союзу. ТМ Norsu — це сукупність досвіду, сміливих ідей і новітніх світових тенденцій. Де б ти не був: вдома, на роботі, за кермом або на пішій прогулянці, кондитерські вироби Norsu допоможуть тобі зберегти бадьорість духу, енергію тіла і гарний настрій. Продукція ТМ Norsu — це радість, подарована коханим за допомогою халви, печива, вафель і цукерок. Ми поєднали непоєднуване: кращі смаки дитинства і найновіші світові тенденції в кондитерському мистецтві. Ми йдемо в ногу з часом, відкриті новому, але при цьому не забуваємо традицій.

1
2

Стандарти
якості

Вся продукція ТМ Norsu сертифікована і відповідає державним стандартам якості і вимогам чинного законодавства України. Ми суворо стежимо за дотриманням гігієнічних норм на виробництві та використовуємо нове сучасне обладнання. Контроль якості продукції відбувається на кожному етапі виробництва. На території фабрики розміщена сертифікована лабораторія з контролю якості як ввезеної сировини, так і готової продукції. Наші ласощі виготовляються з натуральних продуктів і не містять генно-модифікованих організмів. Асортимент продукції Norsu постійно поповнюється новинками.

Сертифікати

Співпраця

Ми завжди готові до роботи з магазинами оптової та роздрібної торгівлі з будь-якої точки України, близького і далекого зарубіжжя. Готові розглянути всі варіанти поставки продукції, терміни, обсяги і періодичність поставок. Всі сертифікати та документацію можна знайти в розділі Якість. Адреса кондитерської фабрики Norsu і телефони відділів збуту і постачання можна знайти на сторінці Контакти. Ми розширюємо мережу дистриб’юторів, тому якщо у вас є магазин або заклад громадського харчування і ви хочете порадувати своїх відвідувачів якісною кондитерською продукцією — ми ваші постачальники.

Чому співпрацювати з виробником солодощів Norsu вигідно:

  • Свіжа продукція прямо з конвеєра до вашого магазину.
  • Якісний товар з натуральної сировини відповідно до державних стандартів України та міжнародних вимог до якості продукції.
  • Гнучка цінова політика для постійних партнерів.
  • Доставка в будь-який куточок України, в країни близького і далекого зарубіжжя.
  • Високі смакові характеристики, підтверджені відгуками споживачів.

Що може бути краще, ніж дарувати радість своїм коханим?!

Насолоджуйтеся кожним прожитим моментом, живіть тут і зараз разом з Norsu!

3